Regulamin

Menu

§ 1

Wstęp.

Poniższy regulamin określa zasady korzystania oraz funkcjonowania serwisu bzyczki.pl znajdującego się pod adresem www.bzyczki.pl. Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację poniższego regulaminu.

§ 2

Warunki korzystania z serwisu.

1. Serwis bzyczki.pl przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat bądź prezentowane treści erotyczne są niezgodne z Twoimi przekonaniami niezwłocznie opuść tą stronę.

2. Serwis bzyczki.pl umożliwia bezpłatną rejestrację konta w serwisie oraz umożliwia użytkownikom dowolnie komentować, publikować treści.

3. Użytkownik ponosi w pełni odpowiedzialność za publikację treści typu zdjęcia, filmy, komentarze oraz oświadcza iż jest osobą pełnoletnią posiadającą prawa autorskie do zamieszczonych materiałów.

4.  Serwis bzyczki.pl nie bierze oraz nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczone przez Użytkowników oraz związane z ewentualnym naruszeniem praw autorskich i cywilnych osób trzecich. W takiej sytuacji serwis bzyczki.pl zastrzega sobie prawo do zablokowania konta Użytkownika bez podania przyczyny, natomiast w razie konieczności udostępnienia logów odpowiednim organom.

5. Serwis bzyczki.pl zabrania zamieszczania treści sprzecznym z prawem, zwłaszcza treści o charakterze pornograficznym, przemocy, rasizmu itp.

6. Serwis bzyczki.pl oraz wszelkie materiały w nim zawarte są chronione prawem autorskim. Kopiowanie treści, powielanie oraz rozpowszechnianie bez pisemnej zgody właściciela jest zabronione.

7. Użytkownik chcący uzyskać pisemnej zgody od właściciela dotyczącej skopiowania treści, źródła serwisu bądź innych materiałów zobowiązany jest o niezwłoczny kontakt z właścicielem serwisu poprzez kontakt w formie elektronicznej. Rozpatrzenie wniosku zwykle nie przekracza 14 dni roboczych.

§ 4

Polityka prywatności

1. Serwis bzyczki.pl  szanuje Twoją prywatność i nie wymaga podania prywatnych danych osobowych w przypadku założenia bezpłatnego konta użytkownika. Jednak wymogiem stworzenia konta jest podanie prawdziwego adresu e-mail celem weryfikacji rejestracji w serwisie bzyczki.pl

2.  Właściciel serwisu bzyczki.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystywania adresu e-mail w celach marketingowych, a w szczególności do otrzymywania wiadomości e-mail o charakterze reklamowym oraz niezbędnych informacji, które wpływają na korzystanie z serwisu.

3. Właściciel serwisu bzyczki.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia opłat  za korzystanie z usług serwisu bez poinformowania użytkowników.

4. Użytkownik może dobrowolnie oraz bezpłatnie usunąć swoje konto w serwisie. W przypadku usunięcia użytkownik zdaje sobie sprawę, iż wszelkie jego materiały będą dostępne bądź zostaną skasowane bez możliwości odzyskania przez właściciela serwisu bzyczki.pl

5. Użytkownik zobowiązany jest do ochrony własnego konta. Administrator serwisu zabrania udostępniania loginu, hasła osobom trzecim.

6. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ingerencję osób trzecich logujących się na konto użytkownika, zmiany hasła, wykorzystania materiałów dodanych przez użytkownika. W przypadku naruszenia prywatności przez osoby trzecie,  konto Użytkownika pozostanie bezzwrotnie usunięte z serwisu.

§ 5

Postanowienia końcowe

1. Administrator serwisu bzyczki.pl zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zmiany regulaminu bez informowania o tym Użytkownika serwisu.

2. Korzystanie z serwisu bzyczki.pl wymaga akceptacji powyższego regulaminu.